Návrat na ceník    
Tiskárna účtů EPSON TM-T20II, černá, řezačka
Díky kombinaci rychlého tisku, vysoké spolehlivosti a úsporného provozu je tato tiskárna splňující podmínky programu Energy Star nepostradatelnou pro malé a specializované prodejny, pohostinské prostory a obchody s potravinami.
Cenově dostupná
Tento snadno použitelný model je naší cenově nejvýhodnější pokladní tiskárnou účtenek a zvládá tisk na papír šířky 80 mm. Její funkce automatického zkrácení papíru zmenšuje horní i dolní okraj, šířku mezer mezi řádky a výšku čárového kódu, čímž umožňuje flexibilní tisk účtenek. Tímto způsobem lze kontrolovat náklady a řídit množství spotřebovaného papíru. Snížení nákladů na papír je dosahováno tím, že před odříznutím aktuální účtenky je vytištěno horní logo na začátek další účtenky, což zkracuje horní okraj o 12 mm.
Spolehlivá
Střední doba mezi poruchami je 360 000 hodin a životnost tiskového mechanismu činí 15 milionů řádků, takže se na tiskárnu TM-T20II můžete spolehnout i ve velkoobjemových tiskových prostředích.
Flexibilní 
Tiskárně TM-T20II nechybí ani integrované rozhraní USB a na výběr máte ze dvou modelů: 1) USB + sériové rozhraní, 2) USB + ethernetové rozhraní, což z tiskárny dělá dlouhodobou investici, protože je možné kdykoli přepínat mezi jednotlivými rozhraními.
Rychlá 
Rychlost tisku 200 mm/s vám ušetří čas, zatímco konkurenceschopná cena a provozní náklady vám ušetří peníze – ideální ve chvílích, kdy potřebujete rychle zkrátit dobu čekání ve frontě.
tmtt20ii_left_02
SPECIFIKACE
Technologie Termotisk
Rychlost tisku 200 mm/s
Papír Šířka papíru 80 mm, 48 / 64
Hustota bodů 203 dpi x 203 dpi
Rozhraní (volitelně) USB 2.0, LAN, RS-232
Provozní napětí 24 V
Spotřeba el. Proudu v pohotovostním režimu: 0,1 A, Průměr: 1,8 A
Rozměry výrobku 140 x 199 x 146 mm
Hmotnost výrobku 1,7kg
Barva Epson Tmavě Šedá
Instalace Horizontálně, Vertikálně, Vertikálně s nástěnným držáke
Max. hladina hluku Provoz: 55 dB (A)
Vlhkost vzduchu 10% - 90%
Provozní teplota 5° C - 45° C
Skladovací teplota -10° C - 50° C
Verze USB/RS232 používá pripojení jeden svůj datový kabel pro připojení k pokladně. USB kabel delší než 5 metrů se nedopoučuje používat, RS232 do 30 metrů.
Verze USB/LAN lze společně s pokladnou zapojit do Vaší lokální počítačové sítě LAN. Používá se pro delší kabelové spoje a do systémů s více pokladnami.